Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1626 Film Bulunmaktadır.

X Men BoxSet izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
X Men BoxSet izle

İMDB 7.4/10 X-Men serisi 2000 yılından bu yana süre gelen alışılagelmişin dışına çıkabilmiş filmler arasındadır. Başarılı yönetmen bütün serinin kahramanıdır ve filmi çekmekten ziyade filmle yaşamayı tercih ettiğini biliyoruz o adam Bryan Singer, oyuncu kadrosunda Tüm X-men serisinde rol alan ve baş rol olarak adı geçen Hugh Jackman ayrıca Patrick Stewart, Ian McKellen yer almaktadır. Cyclops. Jean Grey Storm. Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar. X Men izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. X Men BoxSet izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

X Men BoxSet tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. X Men BoxSet filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek X Men BoxSet full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, BoxSet Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2000 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?