Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Volver – Dönüş 2006 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Volver – Dönüş 2006 Full HD izle

İMDB 7.6/10 Daha önce Konuş Onunla ve İçinde Yaşadığım Deri gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Pedro Almodóvar yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Penélope Cruz, Lola Duenas, Blanca Portillo, Carmen Maura, Yohana Cobo rol almaktadır.Madrid. Günümüz. Raimunda sıkı çalışan genç ve güzel bir annedir. Kocası işsizdir, ergenlik çağında bir kızı vardır. Ailenin mali durumunun sıkıntılı olması nedeniyle birkaç işte birden çalışır. Doğuştan mücadeleci ruha sahip çok güçlü bir kadındır ama duygusal açıdan bir o kadar da kırılgan yapıdadır. Çocukluğundan beri kendine sakladığı bir sırrı vardır. Raimunda’nın ablası Sole ise utangaç, tedirgin ve cesaretsiz bir kişiliğe sahiptir. Paula onların halasıdır. Tüm aile üyelerinin doğduğu yer olan La Mancha adlı kasabada yaşamaktadır. İlkbaharda bir Pazar günü kızkardeşi Raimunda’yı arayan Sole, kasabadaki Paula halanın öldüğünü haber verir. Raimunda halasını taparcasına sevdiği halde cenazeye gidemeyecek durumdadır. Sole istemeden de olsa kasabaya tek başına gider. Cenaze sırasında ona eşlik eden kasabalı kadınlar arasında bir dedikodu yayılmıştır. Buna göre, yıllar önceki yangında ölen annesi, hasta olan Paula halanın son günlerinde bakımını yapmak için öbür dünyadan çıkıp gelmiştir. Komşu kadınlar Sole’in annesinin hayaletinden son derece doğal birşeymiş gibi söz etmektedirler. Tüm bu gelişmeler; karmaşayla sadeliğin, duygusallıkla acımasızlığın aynı anda kol gezdiği, başta Raimunda’nın ailesi olmak üzere komşu kadınları ve birkaç erkeği etkileyecek olaylar dizisinin sadece başlangıcı olacaktır.
Volver – Dönüş izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Volver – Dönüş Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Volver – Dönüş tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Volver – Dönüş filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Volver – Dönüş full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazılı Film izle

Yapım: 2006 - İspanya

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Pedro Almodóvar

Oyuncular: Penélope Cruz, Lola Duenas, Blanca Portillo, Carmen Maura, Yohana Cobo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97