Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Toz Bezi 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Toz Bezi 2015 Full HD izle

İMDB -/10 Daha önce Kars Öyküleri filminin yöneticiliğini yapan Ahu Öztürk yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Serra Yılmaz, Mehmet Özgür, Didem İnselel, Asiye Dinçsoy, Nazan Kesal
rol almaktadır.İki gündelikçi kadın, temizliğe gittikleri evlerdeki insanlarla kurdukları ilişki, gündelik çatışmalar, kendi arkadaşlık-kardeşlikleri ve bu yakın arkadaşlığın hiyerarşisi, hayata tutunma çabası, kadınlık, annelik, temizlik ve yoksulluk.
Nesrin ve Hatun şehrin yoksulluğu ve zenginliği arasındaki bir vagonda gelip giderken, hayatı anlamaya ve kendilerine gidecek yollar bulmaya çalışırlar. Hatun temizliğe gittiği mahallede bir ev almak için para biriktirmeye çalışırken, Nesrin önce onu terk eden kocasının yokluğuyla, kendi yalnızlığıyla yüzleşir, ardından da 5 yaşındaki kızıyla hayata tutunmanın yollarını arar. Yolları birbirine benzemez ama yoldaşlık bakidir. İki kadın birbirine benzemez hayallerle tutunmaya çalışırlar.
Toz Bezi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Toz Bezi Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Toz Bezi tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Toz Bezi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Toz Bezi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Ahu Öztürk

Oyuncular: Serra Yılmaz, Mehmet Özgür, Didem İnselel, Asiye Dinçsoy, Nazan Kesal

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97