Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1457 Film Bulunmaktadır.

The Godfather 1973 Full HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
The Godfather 1973 Full HD izle

İMDB 9.2/10 Daha önce The Godfather Serileri ve Dracula gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Francis Ford Coppola yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Al Pacino, Marlon Brando, Robert Duvall, Diane Keaton, James Caan rol almaktadır.Sicilya’dan göç eden Corleone ailesi, Amerika’da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya ve bunda da başarılı olmaya başlayınca kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulurlar. Bir taraftan son derece katı örf ve aile yaşantısı diğer tarafta ise acımasızca önlerine çıkanları yok etmeye başlayan Corleone ailesi bir müddet sonra Amerika’nın en korkulan mafya topluluğu haline gelmiştir. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de.
The Godfather izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. The Godfather Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

The Godfather tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. The Godfather filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek The Godfather full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 1972 - ABD

IMDB Puanı: 9.2

Yönetmen: Francis Ford Coppola

Oyuncular: Al Pacino, Marlon Brando, Robert Duvall, Diane Keaton, James Caan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97