Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1612 Film Bulunmaktadır.

Temel ile Dursun İstanbul’da 2016 Full HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Temel ile Dursun İstanbul’da 2016 Full HD izle

İMDB 3.6/10 Komedi filmlerinin yönetmeni İhsan Taş yeni bir filmle karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Wilma Elles , Alay Cihan , Tahsin Taşkın , Engin Alkan , Esin Civangil yer almaktadır. Dursun’un yalanlarına kanan Temel, evini barkını bırakıp Karadeniz’den İstanbul’a gelir. Ancak Temel’i burada büyük sürprizler beklemektedir, nitekim durum hiç de Dursun’un anlattığı gibi değildir. Karısı Fadime’den korkusundan memleketine dönemeyen Temel’in büyük umutlarla geldiği İstanbul macerası komik olaylara gebedir. Temel ile Dursun İstanbul’da izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Temel ile Dursun İstanbul’da tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Temel ile Dursun İstanbul’da yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Temel ile Dursun İstanbul’da filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Temel ile Dursun İstanbul’da full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 3.6

Yönetmen: İhsan Taş

Oyuncular: Wilma Elles , Alay Cihan , Tahsin Taşkın , Engin Alkan , Esin Civangil

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?