Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1626 Film Bulunmaktadır.

Takım: Mahalle Aşkına! 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Takım: Mahalle Aşkına! 2015 Full HD izle

İMDB ?/10 Geniş 40 ve Çanta filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Emre Şahin, oyuncu kadrosunda Yağız Can Konyalı, Fırat Tanış, Beyza Şekerci, Mehmet Özgür, Erkan Kolçak Köstendil yer almaktadır. Plazaların arasında kalmış babadan kalma bir halısahayı işleten Tufan (Fırat Tanış) ve yetenekli kardeşi Turgay, yaşadıkları maddi sorunları aşmak, diğer yandan halısaha arazisini alıp gökdelen dikmek isteyen inşaat mafyasından kurtulabilmek için çareyi 150.000 TL ödüllü bir sokak futbolu turnuvasına katılmakta bulur. Tufan’ın antrenörlük yaptığı takımda yer alacak isimleri bulabilmek için de babalarının yıllar boyunca yetenekli gençleri not ettiği defterden yararlanırlar. Afrikalı Puma, klarnetçi Selim ve Turgay’ın aşık olduğu Gülgün gibi isimlerle şampiyon olabilmek için var güçleriyle çalışmaya başlarlar. Takım: Mahalle Aşkına! izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Takım: Mahalle Aşkına! tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Takım: Mahalle Aşkına! yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Takım: Mahalle Aşkına! filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Takım: Mahalle Aşkına! full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Emre Şahin

Oyuncular: Yağız Can Konyalı, Fırat Tanış, Beyza Şekerci, Mehmet Özgür, Erkan Kolçak Köstendil

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?