Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1567 Film Bulunmaktadır.

Son Ders: Aşk ve Üniversite 2008 Full HD izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Son Ders: Aşk ve Üniversite 2008 Full HD izle

İMDB 7.6/10 Yönetmen koltuğunda büyük yapıtlara imza atmış Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Iraz Okumuş, oyuncu kadrosunda Ferhan Şensoy , Engin Hepileri , Ekin Türkmen , Birce Akalay , Kaan Urgancıoğlu yer almaktadır. Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi üniversitedeki müfredatla sınırlı kalmaz. Bu yeni hoca iddiasızdır, “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca’nın geçmişi ile üniversite öğrencisi Ulaş’ın hayatı garip bir şekilde kesişir. Son Ders: Aşk ve Üniversite izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Son Ders: Aşk ve Üniversite yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Son Ders: Aşk ve Üniversite tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Son Ders: Aşk ve Üniversite filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son Ders: Aşk ve Üniversite full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2008

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Iraz Okumuş

Oyuncular: Ferhan Şensoy , Engin Hepileri , Ekin Türkmen , Birce Akalay , Kaan Urgancıoğlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?