Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Son Bir Dans 2016 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Son Bir Dans 2016 Full HD izle

İMDB -/10 Yönetmen koltuğunda Vesvese:Cin Tuzağı ve Gizli Yüzler filmlerinin yönetmeni Sümeya Kökten vardır. Oyuncu kadrosunda Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi tiyatrocuların birleştiği oyuncular Tayanç Ayaydın, Hilal Sönmez, Mehmet Işık yer almaktadır. Genç bir iş kadını olan Özlem ve eşi Tolga görünüşte birbirini seven bir çifttir. Özlem, aslında eşinin en yakın arkadaşı olan Emre ile evlilik dışı bir ilişki sürdürmektedir. Bu ilişki Emre’nin Özlem’e yazdığı ateşli bir mektupta ortaya çıkar. Zamanla Özlem, Tolga ve Emre, yaşadıkları olaylar üzerinden intikam, saldırganlık, kabalık, güven-güvensizlik, ilişki, arkadaşlık ve aşk kavramlarını sorgulamak zorunda kalacaktır. Bu üç tutkulu karakter, bu duygusal karmaşaya boyun eğecek midir? Bu duygusal karmaşa nereye varacaktır? Artık geriye dönmek için çok geçtir.
2014 tarihli Gizli Yüzler filmi ülkemizde geçtiğimiz sonbahar aylarında vizyona giren Sümeya Kökten’in yeni filmi Son Bir Dans, yine dram ve aşkı harmanlıyor.Son Bir Dans izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Son Bir Dans yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Son Bir Dans tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Son Bir Dans filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Son Bir Dans full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Sümeya Kökten

Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Hilal Sönmez, Mehmet Işık

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97