Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1457 Film Bulunmaktadır.

Robinson Crusoe ve Cuma 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Robinson Crusoe ve Cuma 2015 Full HD izle

İMDB 6.2/10 Daha önce Destere ve Koyu Kırmızı gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Gürcan Yurt yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Serhat Kılıç, Damla Debre, Beyti Engin, Ebru Yücel, John Nyambi rol almaktadır.Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar.
Robinson Crusoe ve Cuma izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Robinson Crusoe ve Cuma Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Robinson Crusoe ve Cuma tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın.Robinson Crusoe ve Cuma filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Robinson Crusoe ve Cuma full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2015-Türkiye

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Gürcan Yurt

Oyuncular: Serhat Kılıç, Damla Debre, Beyti Engin, Ebru Yücel, John Nyambi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97