Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1626 Film Bulunmaktadır.

Ölüm Yarışı 1-2-3 BoxSet izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ölüm Yarışı 1-2-3 BoxSet izle

İMDB 8.2/10 Bir çok televizyon dizisi ve filmde yönetmenlik yapmış olan ayrıca Ölüm Yarışı serisinin hepsinde yönetmenlik yapan Paul W.S. Anderson, oyuncu kadrosunda Jason Statham, Tyrese Gibson, Natalie Martinez, Ian McShane, Joan Allen yer almaktadır. Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar. Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır. Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames’ın önüne, Cezaevi’nin despot yöneticisi (Joan Allen) tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir. Yüzü metalik bir maskeyle kapatılan Ames üç gün boyunca devam edecek son derece zorlu bir ölüm yarışında hayatta kalmaya çalışır. Bu sürede özgürlüğüne kavuşabilmek için dünyanın en acımasız mahkumlarına karşı ölümüne mücadele etmek zorundadır. Makineli tüfekler, alev makineleri ve el bombası mancınıklarıyla donatılmış bir otomobil kullanan bu çaresiz adam, dünyanın en vahşi sporunu kazanabilmek için önüne çıkan her engeli ve her kişiyi yok etmek zorundadır.Ölüm Yarışı 1-2-3 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Ölüm Yarışı 1-2-3 BoxSet izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ölüm Yarışı 1-2-3 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Ölüm Yarışı 1-2-3 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ölüm Yarışı 1-2-3 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, BoxSet Filmleri, Gerilim Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2008, 2011, 2013 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Jason Statham, Tyrese Gibson, Natalie Martinez, Ian McShane, Joan Allen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?