Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1626 Film Bulunmaktadır.

Kümes 2016 Full HD izle

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kümes 2016 Full HD izle

İMDB 7.9/10 Daha önce bir çok güzel filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Ufuk Bayraktar, oyuncu kadrosunda Hasibe Eren , Ufuk Bayraktar , Selen Domaç , Pınar Balkış yer almaktadır.1950’li yıllarda, bir dağ köyünde yaşayan 4 çocuklu ailenin hayatı, evin annesinin vereme yakalanmasıyla tamamen değişir. Saniye Hanım, kendi ölümünden sonra çocuklarının zor durumda kalmasını önlemek için henüz sağlığında eşi Süleyman’ı kısır bir kadınla evlendirerek evden ayrılır. Ancak aradan 6 ay geçince bir mucize eseri iyileşerek eve döner. Artık iki kadın beraberce yaşamak zorunda kalacaktır, ancak hayatın onlara hazırladığı sürprizler bu kadarla kalmayacaktır.Kümes izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kümes tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kümes yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Gulyabani filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kümes full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, 2016 Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7,9

Yönetmen: Ufuk Bayraktar

Oyuncular: Hasibe Eren , Ufuk Bayraktar , Selen Domaç , Pınar Balkış

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?