Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Küçük Bir Aşk Hikayesi 2014 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Küçük Bir Aşk Hikayesi 2014 Full HD izle

İMDB 7.1/10 Daha ilk filminin yöneticiliğini yapan Jamshid Mahmoudi yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Nader Fallah, Saeed Soheili rol almaktadır.Tahran dışında, kaçak Afgan mültecileri çalıştıran küçük bir kaçak fabrika. Yakınlarında, bu mültecilerle ailelerine yuva olmuş gecekondular, teneke mahalleleri. Genç İranlı işçi Sabır, eski asker, yeni kaçak işçi Abdülselam’ın kızı Maruna ile gizlice buluşuyor. Birbirlerine verebilecekleri o kadar az şey varken, yine de âşık oluyorlar; bu işin sonu hiç de belli olmasa da. Afganistan’ın Oscar’a aday gönderdiği bu dokunaklı ilk film, gerçek olaylardan esinleniyor. “Afganistan’daki uzun süreli yıkıcı Sovyet işgali birçok Afganı sürgüne zorladı. Kaçanların çoğu İran veya Pakistan’a sığındı. Bu mülteciler toplumsal konumları da dahil sahip oldukları birçok şeyi kaybetseler de, onurlarını hiç kaybetmediler. Ailemle ben de bir süre önce İran’da mülteciydik; çocukluğumuz ve ilk gençliğimiz orada geçti. Kardeşim Nevit’le birlikte âşık olduğumuz sinema, bize umut ışığı ve kaçış yolu oldu. Küçük Bir Aşk Hikâyesi de bizim ilk uzun metrajlı filmimiz.Küçük Bir Aşk Hikayesi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Küçük Bir Aşk Hikayesi Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Küçük Bir Aşk Hikayesi tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Küçük Bir Aşk Hikayesi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Küçük Bir Aşk Hikayesi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2014 Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Romantik Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2014 - Afganistan

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Jamshid Mahmoudi

Oyuncular: Nader Fallah, Saeed Soheili

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97