Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1628 Film Bulunmaktadır.

Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD 2016 izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD 2016 izle

İMDB 6.2/10 Daha önce bir çok komedi ve macera filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Ömer Uğur, oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan , Bora Akkaş , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Özge Ulusoy yer almaktadır. Zekai (Bora Akkaş) bir gün kumarhanelerdeki rulet masasını kontrol eden bir saat düzeneği icat edince, Cevahir (Ufuk Özkan) bunu hemen kullanarak zengin olmayı aklına koyar. Paçacı (Şinasi Yurtsever) namlı bir kumarhane sahibinin yerinde alet denenir, ancak tam hazır olmadan kullanıldığı için paraları ilgisiz kişiler kazanır. Büyük maddi kayba uğrayan Paçacı, Cevahir’in sevgilisi Pırıl’ı (Gizem Akman) kaçırır, parayı bulamazlarsa genç kadın ölecektir.
Saat düzeneğiyle birlikte Kıbrıs kumarhanelerine giden Cevahir ve arkadaşlarına burada Koyu Bilal (Fırat Tanış) de katılır. Önce ihtiyaçları olan parayı kazanan, sonra gerisin geri kaybeden ekibin Pırıl’ı kurtarabilmek için sadece 4 saati kalmıştır. Geniş Aile 2: Her Türlü izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Geniş Aile 2: Her Türlü tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Geniş Aile 2: Her Türlü yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Geniş Aile 2: Her Türlü filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Geniş Aile 2: Her Türlü full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Ömer Uğur

Oyuncular: Ufuk Özkan , Bora Akkaş , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Özge Ulusoy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?