Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1615 Film Bulunmaktadır.

Genç ve Güzel Jeune Et Jolie Erotik Film izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Genç ve Güzel Jeune Et Jolie Erotik Film izle

İMDB 6.8/10 “4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi” olarak tanımladığı son filminde Ozon, Buñuel’in meşhur Gündüz Güzeli filmini çağrıştıran bir öyküyü ele alıyor. Filmin merkezindeki Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih eder. Beden, ergenlik, aile ve cinsellik kavramlarını tartışmaya açan filmde geçen her bir mevsime bir Françoise Hardy şarkısı eşlik ediyor.

Isabelle yaşıtları ve arkadaşlarından farklı olmayan, onlar gibi okul ve ev arasında sıradan bir hayat sürdüren onyedi yaşındaki bir genç kızdır. Annesi ve üvey babasıyla birlikte yaşadığı aile hayatında dile getirmediği sorunlarla ve çelişkiler yaşayan Isabelle, bu rutinlerden ve sıkıntılardan kurtulmanın yolunu önemsizce verdiği bir kararda bulur.

Isabelle, ihtiyacı olmadığı halde, para karşılığında kendinden yaşça büyük adamlarla birlikte olmaya başlar. Başlarda önemsiz bir macera gibi görünen ancak zamanla vazgeçemediği bir takıntıya dönüşen bu durum, genç kızın cinselliği keşfetme ve hayatını bu şehvet üzerine kurmaya başlamasına neden olur. Genç ve Güzel Jeune Et Jolie izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Genç ve Güzel Jeune Et Jolie Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Genç ve Güzel Jeune Et Jolie tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Genç ve Güzel Jeune Et Jolie filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Genç ve Güzel Jeune Et Jolie full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2013 Filmleri, Yetişkin Filmleri

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 6.8

Oyuncular: Frédéric Pierrot, Charlotte Rampling, Géraldine Pailhas, Marine Vacth, Nathalie Richard

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?