Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1626 Film Bulunmaktadır.

Game Of Thrones 3.Sezon Full HD Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Game Of Thrones 3.Sezon Full HD Türkçe Dublaj izle

İMDB 9.1/10 Daha öncesinde My Boy Jack ve Tru Blood filmiyle adını duyurmuş olan Brian Kirk, Daniel Minahan Game of Thrones dizisinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda adını bir çok kez duyurmuş olan Lena Headey, Emilia Clarke, Peter Dinklage, Natalie Dormer, Natalia Tena yer almaktadır. Alev ve kan rengine bürünmüş bir kuyruklu yıldız, gökyüzünü baştan başa kaplamıştır. Ejderha Kayası’nın kadim kalesinden, Kışyarı’nın haşin topraklarına kadar korkunç bir keşmekeş hâkimdir. Altı güç, Demir Taht’ı ve parçalanmış Yedi Krallık’ı ele geçirmek için kıyametvari bir savaşa hazırlanmaktadır. Gecenin karanlığında ölüler yürümekte, kardeş kardeşi katletmektedir. Bir akıl şövalyesi, tehlike saçan bir büyücü kadını zehirlemek peşindedir. Bir prenses, öksüz oğlan kılığında dolaşmakta; Ay Dağları’nın vahşi adamları, yağma için inmektedir. Kardeş katli, zillet, simya ve kıyımla ilerleyen bu macerada zafer, kılıcı ve kanı en soğuk olanların dahi olabilir Game of Thrones izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Game of Thrones 3.Sezon izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Game of Thrones 3.Sezon türkçe dublaj izle izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Game of Thrones filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Game of Thrones 3.Sezon full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Genel

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 9.1

Yönetmen: Brian Kirk, Daniel Minahan

Oyuncular: Lena Headey, Emilia Clarke, Peter Dinklage, Natalie Dormer, Natalia Tena

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?