Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Fetih 1453 2012 Full HD İzle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fetih 1453 2012 Full HD İzle

İMDB 7.4/10 Yönetmen koltuğunda büyük yapıtlara imza atmış ayrıca bu filmde yapımcılığa da üstlenmiş Faruk Aksoy, oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Devrim Evin, Dilek Serbest, Şahika Koldemir, Cengiz Coşkun yer almaktadır. Babası II. Murat’ın ölümü üzerine ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet’in şimdi kafasında gerçekleştirmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu’nun son toprağı olan Konstantinapolis’i Osmanlı Devleti’ne katmaktır. Bu uğurda ne yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir… Osmanlı Devleti’ne çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan Fatih Sultan Mehmet’in 1451 yılında henüz İstanbul’u alma planları yaptığı dönemden başlayan film, şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi-kahramanlık projesi olma iddiasında. Fetih 1453 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Fetih 1453 yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Fetih 1453 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Fetih 1453 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Fetih 1453 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2012 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Macera Filmleri, Savaş Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Faruk Aksoy

Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Devrim Evin, Dilek Serbest, Şahika Koldemir, Cengiz Coşkun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97