Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1461 Film Bulunmaktadır.

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman 2015 Full HD izle

İMDB 6.6/10 Daha önce Astro Boy ve Cow and Chicken gibi filmlerin yöneticiliğini yapan David Feiss yeni bir film ile bizlerle. Seslendirenler; Garry Chalk, Kathleen Barr, Trevor Devall, Melissa Sturm, Donny James Lucas rol almaktadır.Elliott, Timberline Ormanı’nda yaşayan korkunç kurtadamla ilgili bir hikaye anlattıktan sonra zaten korkağın teki olan Boog, her yaz yaptıkları kamptan vazgeçecek kadar büyük bir korkuya kapılır. Kurtadamın ormandan ayrıldığından emin olana dek kampa katılmamaya karar verir. Bunun üzerine başta Elliott olmak üzere tüm arkadaşları Boog’u cesaretlendirmek ve kurtadamın arkasındaki sırrı çözmeye için ellerinden geleni yapmaya başlarlar.
Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, Animasyon Filmleri, Türkçe Altyazılı Film izle

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: David Feiss

Oyuncular: Seslendirenler : Garry Chalk , Kathleen Barr , Trevor Devall , Melissa Sturm , Donny James Lucas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97