Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1465 Film Bulunmaktadır.

Birleşen Gönüller 2014 Full HD izle

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Birleşen Gönüller 2014 Full HD izle

İMDB 7.2/10 Daha önce bir çok dram ve romantik filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Hasan Kıraç oyuncu oyuncu kadrosunda Hande Soral , Fikret Hakan , Serkan Şenalp , Ferdi Akarnur , Atılgan Gümüş yer almaktadır. 1940’lı yıllarda Sovyet Rusya’sı… 2. dünya savaşında Doğu cephesi alev alev yanmaktadır. Naziler ve Kızıl Ordu arasındaki bu ateş, bembeyaz bir sevdayı da yakmak üzeredir. Birleşen Gönüller izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Birleşen Gönüller tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Birleşen Gönüller yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Birleşen Gönüller filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Birleşen Gönüller full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2014 Türkiye

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Hasan Kıraç

Oyuncular: Hande Soral , Fikret Hakan , Serkan Şenalp , Ferdi Akarnur , Atılgan Gümüş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/hdfilmcen/public_html/wp-content/themes/cennet/comments.php on line 97