Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1615 Film Bulunmaktadır.

Başka Semtin Çocukları Full HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Başka Semtin Çocukları Full HD izle

İMDB 8.1/10 Daha önce bir çok aksiyon ve dram filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Aydın Bulut oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu , Serkan Keskin , Ertan Saban , Mehmet Ali Nuroğlu , Filiz Ahmet yer almaktadır. Çöplerin içinde bulunan bir ceset. İstanbul Gazi mahallesinde işlenmiş bir cinayet. Öldürülen gencin ağabeyi güneydoğuda yaptığı askerliğini yeni bitirmiş, geri dönmekte. Kardeşinin katilini bulmak için harekete geçtiğinde cevaplanması zor sorularla dolu bir başka savaşın içine sürüklenmektedir. Gerçeğin arayışı içinde iz sürerken, kaybedilen şeyin sadece kendi kardeşinin hayatı olmadığını görecektir. iyi seyirler dileri.z. Başka Semtin Çocukları izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Başka Semtin Çocukları tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Başka Semtin Çocukları yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Başka Semtin Çocukları filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Başka Semtin Çocukları full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Aydın Bulut

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu , Serkan Keskin , Ertan Saban , Mehmet Ali Nuroğlu , Filiz Ahmet

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?