Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1612 Film Bulunmaktadır.

Baba 1-2-3 BoxSet izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Baba 1-2-3 BoxSet izle

İMDB 9.2/10 Bu zamana kadar yaklaşık yüzden fazla filmi yönetmiş ve özellikle baba serisini yönetmiş olan Francis Ford Coppola, oyuncu kadrosunda tüm dünya tarafından tanınan kişiler Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert De Niro, Robert Duvall yer almaktadır. Sicilya’dan göç eden Corleone ailesi, Amerika’da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya ve bunda da başarılı olmaya başlayınca kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulurlar. Bir taraftan son derece katı örf ve aile yaşantısı diğer tarafta ise acımasızca önlerine çıkanları yok etmeye başlayan Corleone ailesi bir müddet sonra Amerika’nın en korkulan mafya topluluğu haline gelmiştir. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de. Baba 1-2-3 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Baba 1-2-3 BoxSet izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Baba 1-2-3 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Baba 1-2-3 – The Godfather filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Baba 1-2-3 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: BoxSet Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 1972 - ABD

IMDB Puanı: 9.2

Yönetmen: Francis Ford Coppola

Oyuncular: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert De Niro, Robert Duvall

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?