Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1628 Film Bulunmaktadır.

Aşkın Frekansları 2013 Full HD izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Aşkın Frekansları 2013 Full HD izle

İMDB 6.8/10 Daha önce ilk filminin yöneticiliğini yapan Darren Paul Fisher yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Ria Carroll, Daniel Fraser, Kayti Moran, Carolyn Tomkinson, David Barnaby rol almaktadır.Yönetmenin deyişiyle Romantik-Bilim Kurgu-Felsefe (sci-philosophical-romance) janrında yapılmış olan ilk filmdir. Hikayemiz sıfırın altında bir frekansa sahip Isaac-Newton Midgeley ile alışılmışın üstünde bir frekansa sahip olan ve bizim evrenimizin otistik savantlarını andıran Marie-Curie Fortune arasındaki ilişki üzerinden ilerliyor. Isaac (Zak) çocukluğundan beri Marie’den hoşlanmaktadır, Marie ise herhangi bir duygusu olmamakla birlikte deney yapma isteği ile Zak’le görüşmektedir. Ancak Zak ile Marie’nin her yıl birlikte harcayabilecekleri sadece 1 dakikaları vardır. Bu dakikayı aştıkları takdirde doğa durduk yere yağmur yağdırarak, zelzele yaparak, gökten bagaj yağdırarak bu birlikteliğin devamına engel olmaya çalışır. Filmin en naif olan bu ilk kısmında kahramanlarımızın çocukluk ve ilk gençlik yıllarındaki birlikte olma çabalarını ve bunun yarattığı tuhaf sonuçları izliyoruz .Aşkın Frekansları izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Aşkın Frekansları Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Aşkın Frekansları tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Aşkın Frekansları filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Aşkın Frekansları full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2013 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gizem Filmleri, Romantik Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2013 - Avustralya , İngiltere

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Darren Paul Fisher

Oyuncular: Ria Carroll, Daniel Fraser, Kayti Moran, Carolyn Tomkinson, David Barnaby

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?