Full HD Film izleme Cennetimizde Şuan Toplam 1628 Film Bulunmaktadır.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 2015 Full HD izle

İMDB 7.7/10 Daha önce Açlık Oyunları Serisinin filmlerinin yöneticiliğini yapan Francis Lawrence Serinin yeni ve son filmi ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; AJennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Julianne Moore, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth rol almaktadır.Katniss Everdeen, uzaklardaki kasabasının yıkıma uğradığını öğrendiği an durumu görmek için evine geri döner. ‘Açlık oyunlarını’ kazananların kaldıkları yer hariç tüm kasaba otorite tarafından yerle bir edilmiş, bu felaket ortamında görebildiği tek canlı şey ise kedi Buttercup olmuştur. Katniss, Buttercup’ı da alıp 13. Bölge’ye gider. 13. Bölge’nin yöre halkı yeraltında gizlenerek yaşamakta, hükümet tarafından kullanılan nükleer silahların yıkıcı etkilerinden korunmaya çalışmaktadır. Katniss’in Devrim kampanyalarını güçlendirmesinin önündeki tek engel hükümet tarafından hile amaçlı tutulan Peeta’dır…
Despot yönetim Capitol ve savaş yorgunu Panem arasında geçen sivil savaşı ele alan film, ilk filmi büyük ilgiyle karşılanan The Hunger Games serisinin dördüncü filmi. Seri, ilk filmin ardından yönetmen koltuğunda bir değişime giderek I Am Legend filminin yönetmeni Francis Lawrence’ın denetimine bırakıldı.Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 fullhdfilmcenneti.org iyi seyirler diler.

Kategori: 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Julianne Moore, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?